ארכיון מפגש פתוח - האחים שלנו Skip to Content Contact Us

יאיר מנלסון. נפל במלחמת יום כיפור. הזמן חלף מהר אבל הזיכרון חזק כאילו היה זה היום

נתייחד ונתאחד עם חללי מערכות ישראל דרך דמותו של יוני ומילותיו על זיכרון, גבורה והטעם לחיים.

שמי ליאת אהרוני ושכלתי את אחי הקטן מני הי"ד בפיגוע ירי ב 4/11/2001, במפגש אספר על חייו ומותו של מני. שיהיו לכולנו בשורות טובות וחיים טובים.

שלום קוראים לי רותם רהב ואחי בר רהב נהרג במבצע צוק איתן. בר היה הגיבור שלי ומיום ליום אני צריך להתמודד יותר עם הדימיון ביני לבינו. רציתי לספר לכם עליו ועל האובדן שנפל עליי ומשפחתי.

מפגש מקוון באנגלית ליהדות התפוצות

אני מספר את סיפור חייו של יגאל ואת סיפור המשפחה שלנו עד היום. כותרת המפגש: יגאל נהרג ב 25.10.1973 וחי בתוכנו כל יום.

בואו לשמוע אותי מספרת על אחי אורון אדרי ז"ל, לוחם ימ"מ שנהרג בתאונת אימונים, וברגע אחד השתנו לנו החיים. במפגש אספר סיפור על החיים של לפני, אחרי ולצד השכול. תודה לכולם.

אני מזמינה אתכם למפגש ייחודי עם אדם נדיר שייגע בכם מבעד לקבר. מפגש עם אחי הגדול והגדול מכולם, רב סרן שלומי כהן. שלומי נהרג בפעילות מבצעית בקלקיליה בשנת 2002 עת היה מפקד פלוגת החוד בגדוד נחשון והוא בן 26 בלבד. קצרה היריעה מלפרט, אבל במסגרת המפגש אצייר לכם קווים לדמותו כאדם, כבן, כאח, כחבר, כלוחם ומפקד. נשוחח על האבל, השכול והזיכרון . אענה בלב פתוח ונפש חפצה ככל שתרצו לשמוע, לשאול, לתהות ביחד איתי.

נחשון וקסמן היה החבר הכי טוב שלי כשנחטף . במפגש אספר את סיפור חטיפתו וניפלתו של נחשון וקסמן ושל ניר פורז (קצין סיירת מטכ"ל) . במפגש אספר על החויה שלי כשהחבר שלי מחוזק בשבי בן חיים ומוות כשאקדח מוצמד לראשו. אספר על נסיון החילוץ הארואי של סיירת מטכ"ל ועל ניר פורז ז"ל שנפל בעת ניסון החילוץ של נחשון. אציג תמונות שצילמתי מהבית ומהחדר שנחשון הוחזק בו עד שמצא בו את מותו. במפגש נערוך דיון בנושא – ערבות הדדית מהי ?

לספר את קורותיו של אחי הי"ד ,פועלו לפני גיוסו לצה"ל ,כצפר בחברה להגנת הטבע ,ושרותו הצבאי בחיל השריון עד היום הגורלי של החטיפה בגבול הצפוני ע"י הסורים, סיפור השבי בכלא אל-מאזה האכזרי ומותו בעיונויים קשים, תעוד מתיק החקירות שנימצא בעיר קונטרה..

facebook
instagram
youtube